Sledování hovorů demystifikováno: Odhalení nových příležitostí pro marketéry vyhledávání

Sledování hovorů demystifikováno: Odhalení nových příležitostí pro marketéry vyhledávání

Předně-mobilní strategie dramaticky navýšily kampaně klikněte-k-zavolání a přinesl tak miliony telefonických hovorů pro firmy všech velikostí. Jak k tomu přistupuje vaše podnikání? Jednoduše počítáte hovory nebo zachycujete vitální data o volajícím, která mohou následně pohánět cílené, relevantní digitální marketingové kampaně?

Sledování hovorů a analýza hovorů se masově rozšiřují a vyvíjejí, aby poskytovaly detailní data, která mohou pomoci optimalizovat výkonnost marketingu a rozšířit tak dosah na obecenstvo. Připojte se proto k našim expertům na sledování hovorů a následnou analýzu, zatímco vám budou ukazovat, jakým způsobem můžete najít bohatá data hovorů a jak můžete uzavřít mezeru mezi offline a on-line marketingem. Naučíte se rozlišovat mezi základními a pokročilými technikami sledování hovorů a kde vlastně hovorové strategie vaší společnosti mohou těžit výhody z automatizace.

Registrujte se ještě dnes pro „Sledování hovorů demystifikováno: odhalování nových příležitostí pro digitální Marketéry,“, vyprodukováno Digital Marketing Depot a sponzorováno společností Invoca.


Comments are closed.