Viagru nepotřebujete, zkuste na problémy v sexu jít jinak

Viagru nepotřebujete, zkuste na problémy v sexu jít jinak


Za náhradu Viagry jsou považovány adaptogenní bylinky, mezi nimiž se nachází třeba Kotvičník, Shatavari, Maca peruánská nebo Ashwagandha. Přispívají k hormonální rovnováze, k podpoře produkce testosteronu a k přibrzdění stresových hormonů, které také bývají hlavní příčinou neutěšeného stavu v sexuální oblasti včetně poruchy erekce. Na co byste však neměli zapomenout, jsou další dva body, které můžeme považovat za zásadní, a sice kvalita partnerského vztahu a stravovací návyky.

Ohledně stravy to máte dnes poměrně snadné, protože existuje mnoho zdrojů, které vám mohou vhodně poradit a nasměrovat vás správným směrem, a navíc si můžete dopřát nákup potravin v prodejnách zdravé výživy, které například za socialismu vůbec neexistovaly, ale co se týče partnerství, tam je to někdy i nad lidské síly.

láska na papíře

V první řadě si uvědomte, že čím přívětivější, empatičtější a milující partnerku si vyberete, tím více vám bude posilovat tvorbu testosteronu. Možná se vám to nebude zdát pravdivé a připadá vám, že si vymýšlíme, ale vězte, že láska skutečně přenáší hory, prochází žaludkem a v humorné nadsázce můžeme tvrdit, že „prochází i žaludem“ – vašeho penisu.

Pozitivně naladěné dívky umí muže vzrušit jejich vlastní energií, na to nezapomínejme, protože láska je stále, a stále také bude tou nejsilnější silou ve vesmíru. Dokážete s ní odlišit dobro od zla a jestliže bude partner zrovna v koncích se svou erekcí, můžete využít své tajné zbraně, a jimi jsou některé momenty, poměrně méně známé.

milenci u moře

Dopřejte mu reflexní masáž chodidel – reflexologie slaví obrovské úspěchy zejména ve východních medicínských směrech, ale i my z ní můžeme čerpat mnoho pozitivního. Můžete s její pomocí například pozitivně naladit partnera na sex masáží paty, kde se nachází oblast pohlavních orgánů.

Drážděte střed pupíku – toto je velmi rafinované, ale účinné, k pevné erekci a slastnému orgasmu přispěje i dráždění pupíku, nejprve bříškem prstu a později můžete i opatrně přitlačit hranou vašeho nehtu. Některé muže to dovádí až k obrovské vášni.


Comments are closed.