Jdeme do hloubky s Bing webmaster Tools – úplná příručka

Jdeme do hloubky s Bing webmaster Tools – úplná příručka

Pravděpodobně jste obeznámeni s Google Search Console, ale prošli jste skrz na skrz nástroje, které poskytuje Bing? Pokud ne, tak tato série napsaná specialistou a „evangelistou“ Bingu Christi Olson je právě pro vás.
 
V těchto šesti částech se ponoříme hluboko do širokosáhlých funkcí dostupných v tomto nástroji zdarma, takže byste měli být na konci schopni dostat z něj co možná nejvíce pro vaše hodnocení ve vyhledávání.
 

Část 1

Pokud jste úplní nováčci, co se týče práce s nástroji Bingu, tak tato velmi detailní příručka je přesně to, s čím byste měli začít na vaší cestě za dobrým hodnocením na Bingu. Čtěte více zde.
 

Část 2

Ponořte se do čtyř BWT sekcí: Mé stránky, rozhraní, nastavit mou stránku a hlášení / data. Čtěte více zde.
 

Část 3

Získejte velmi podrobné informace o Diagnostice a Nástrojích a také o sekci Zabezpečení v Bing Webmaster Tools. Více zde.
 

Část 4

Získejte postřehy ohledně nejrůznějších vychytávek, oznámení o odstranění autorských práv, Webmaster tools API, speciální sekce a také způsob, jakým můžete kontaktovat podporu, pokud budete potřebovat jakoukoliv pomoc. Více čtěte zde.
 

Část 5 ¨

Naučte se všechno o veřejně dostupných nástrojích, které Bing nabízí, v části páté série WMT. Více zde.
 

Část 6

Objevte způsob, jak můžete upravit a nastavit hlášení uvnitř BWT tak, abyste se mohli rychle podívat přesně na to, co potřebujete. Čtěte více zde.


Comments are closed.