Jak vymyslet dětský pokoj

Jak vymyslet dětský pokoj


Ať už máte jedno nebo více dětí, určitě jim chcete dopřát to nejlepší. Mnoho rodičů ale neví, co je pro jejich vývoj velice důležité. Kromě funkční rodiny je to samozřejmě i funkční pokoj. Děti od určitého věku potřebují svůj prostor a svoje soukromí. Ne každý bydlí ve velkém domě, který umožňuje všem dětem zařízení vlastního pokoje. Udělat funkční a soukromý pokoj je možné i pro více dětí, ale není to tak jednoduché. Lámete si už nějaký čas hlavu s tím jak vymyslet pokoj pro vaše děti?

pokoj pro kluky

Malé děti zhruba do školkového věku mohou být klidně v jedné ložnici s rodiči. Jak se ale vyvíjejí, většinou potřebují svůj vlastní prostor na hraní a na pozdější plnění úkolů ze školy. Chtějí si také pozvat kamarády a později svoje protějšky. A to jim společný pokoj s rodiči nebo dalšími sourozenci příliš neumožní. Samozřejmě že někteří rodiče bydlí v malém bytě, kde není možné udělat zázrak a vytvořit dva samostatné pokoje pro dvě děti a ještě ložnici pro rodiče. Je ale možné vytvořit dostatečně velký prostor pro všechny, kde bude mít každý svůj prostor. Je to ale o tom pohrát si s místem, které je k dispozici a nejlépe využít prostor na naprosté maximum. A to může být pro mnoho lidí problém.

moderní pokoj

Nemáte prostorovou představivost?
Mnoha lidem se nedaří ani změřit prostor pro nábytek, natož vymyslet kompletně celý pokojíček. Potřeby dětí se mění, a tak je potřeba vymyslet takový pokoj, který jim bude sloužit dlouho s menšími obměnami, které hravě zvládnete udělat i vy sami. Základem je kvalitně promyšlený pokoj, který bude obsahovat vše důležité. Nabízíme vám návrhy dětských pokojů, které berou v potaz přání a požadavky vašich dětí. Prohlédněte si realizované zakázky, které vám ukážou, že v navrhování interiérů jsme opravdu dobří. Můžeme vám pokoj nejen navrhnout, ale také vám ho převést do reálné podoby.


Comments are closed.